info@tamirato.com
آدرس : کرج ، خیابان ساسانی ، بلوار چمران
۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲ - ۰۲۶3۶۷۰۷۵۴۸
مشاوره رایگان

تعمیر لوازم خانگی در کرج

تعمیر لوازم خانگی در کرج

هدف از تعمیرات ما افزایش طول عمر مفید لوازم خانگی شما می باشد. ما میلیون ها تعمیر بر روی لوازم خانگی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، جاروبرقی، تلویزیون و … انجام داده ایم. تکنیسین های ما کارشناسان مجرب و حرفه ای در شناسایی ایراد و تعمیر لوازم خانگی هستند که شما می توانید برای تعمیر لوازم خانگی خود از هر برندی مانند ال جی، سامسونگ، بوش، دوو و … به آنها اعتماد کنید.

تعمیر لوازم خانگی تعمیراتو

تعمیر لوازم آشپزخانه

اکثر خانوارها روزانه به وسایل آشپزخانه خود متکی هستند. هر زمان که نیازهای زیر را دارید، می توانید برای تعمیرات سریع و کارآمد روی ما حساب کنید:

تعمیر یخچال

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر اجاق گاز

چیزی مانند یخچال اگر به درستی خنک نکند نباید برای شما دغدغه و ناراحتی داشته باشد، چون ما به سرعت آن را برای شما تعمیر خواهیم کرد. تکنسین های متخصص ما می توانند لوازم اصلی آشپزخانه را تعمیر کنند. آنها می توانند مشکل را به سرعت تشخیص دهند و تعمیرات را به صورت موثر انجام دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی

برخی از ایرادات شایع در ماشین لباسشویی مربوط به عدم چرخش، خشک کن، تخلیه نکردن آب، لرزش شدید و معایب دیگر می شود که تعمیراتو با ارائه بهترین خدمات این معایب و معایب رایج دیگر را به راحتی برای شما برطرف کند.

تعمیر و نگهداری سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع

خرابی های سیستم های تهویه مطبوع نه تنها راحتی شما، بلکه سلامت شما را نیز میتواند تحت تاثیر قرار دهد. هنگامی که سیستم گرمایش شما گرم نمی کند یا تهویه مطبوع شما خنک نمی کند، تغییر دمای شدید می تواند طاقت فرسا باشد. به خدمات تعمیراتو  برای تعمیر و نگهداری سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع خود تکیه کنید تا راحتی و ایمنی را به خانه شما بازگردانیم.

تعمیرات سایر لوازم خانگی

تعمیراتو انواع تعمیرات عمده لوازم خانگی کوچک را ارائه میدهد. خدمات تعمیراتی ما عبارتند از: جاروبرقی، مایکروفر، اتوپرس، تلویزیون و … می باشد. برای رفع مشکلات لوازم خانگی خود میتوانید به ما اعتماد کنید.

علت انتخاب ما توسط مشتریان

کارشناسان متخصص

تمامی تعمیرکارانی که در تعمیراتو مشغول به فعالیت هستند هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید انواع برندهای لوازم خانگی، مناسب ترین فرد جهت نصب، سرویس، و تعمیرات لوازم خانگی شما خواهند بود.

صرفه هزینه های کمتر

به این دلیل که متخصصان تعمیراتو  به نقاط قوت و ضعف تمامی مارک های لوازم خانگی آشنایی کامل دارند، در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهند برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهند بست.

خدمات سریع

تعمیراتو با توجه به داشتن تعمیرکاران متعهد و با دانش در سراسر استان البرز و شهر کرج این امکان را دارد که نزدیکترین تعمیرکار واجد شرایط را جهت ارائه سریعتر خدمات به محل مورد نظر شما اعزام نماید.

شما با وجود تکنسین های تعمیراتو نباید دغدغه ای بابت تعمیر لوازم خانگی در کرج داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس با ما کلیک کنید ۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲