info@tamirato.com
آدرس : کرج ، خیابان ساسانی ، بلوار چمران
۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲ - ۰۲۶۶۷۰۷۵۴۸
مشاوره رایگان

تعمیر کولر گازی زیمنس

تعمیر کولر گازی زیمنس

قطعا برای شما هم پیش آمده است که برای خود محیطی راحت و آرام را در ذهن خودتان شکل داده باشید.

با اطمینان بالایی میتوان گفت مهم ترین و اولین نکته ای که وقتی هر کدام ما به محیطی راحت و آرامش بخش فکر می کنیم از نظر فیزیکی در ذهن ما شکل میگیرد درجه ی حرارت آن فضا می باشد.

فرقی نمی کند که محیطی که در ذهن ماست خانه باشد یا محل کار یا هر جای دیگری، همیشه دمای مطلوبی را برای آن در نظر می گیریم.

مناسب بودن دمای محیط بر روی همه چیز از متابولیسم های بدن گرفته تا راندمان کاری و حتی احساسات و … تاثیر بسزایی دارد.

قطعا الان در ذهن هر کدام از ما تصوراتی شکل گرفته است اما نکته اینجاست که وقتی نوبت به واقعی کردن تصورات ما می رسد برای ایجاد دمای مناسب  با چالش های فراوانی روبرو هستیم که اجداد و نیاکان ما از ابتدای پیدایش با آن دست و پنجه نرم می کردند.

می توان به طور قطع گفت بشر در طول مدت زمانی که زیسته است همواره جهت رفع این کاستی ها و بهتر کردن محل زندگی خود قدم برداشته است. وقتی در مورد تنظیم دما حرف می زنیم گرم کردن و سرد کردن داستان های کاملا متفاوتی را طی کرده اند این جمله به این معنی است که استفاده از سیستم های گرمایشی از زمان غار نشینی که بشر برای اولین بار استفاده از آتش را برای گرم نگه داشتن خود شروع کرد به وجود آمد ولی عمر استفاده از سیستم های سرمایشی به ندرت از چند صد سال تجاوز می کند.

از آنجایی که امروزه انسان مدرن تقریبا جواب هر چیزی را با استفاده از تکنولوژی می دهد میتوان گفت که مشکل دما و درجه حرارت محل زندگی هم از این قانون مستثنی نیست و با پیشرفت هایی که نوع بشر تا کنون داشته است یکی از بهترین گزینه هایی که برای تنظیم دمای مطلوب پیش روی ما است استفاده از کولر های گازی می‌باشد که حتی در محیط های گرم و شرجی هم به خوبی از پس متعادل کردن هوا بر می آیند.

جدا از این که کنترل دمای محیط برای فراهم کردن شرایط بهتر خواب باشد و یا برای بالاتر بردن راندمان کاری کارمندان موسسه ی شما و یا برای تحت تاثیر قرار دادن احساسات مشتری یا صرفا برای ایجاد محیطی آرام برای خود و خانواده ی خود، وقتی نوبت به انتخاب می‌رسد، تعدد برند ها و امکانات و تفاوت ها همه را گیج می کند.

برای هیچ کس پوشیده نیست که برند آلمانی زیمنس همواره در کار خود یکی از بهترین کیفیت های موجود در بازار را ارائه می دهد و کیفیت بالای محصولات این برند آلمانی یکی از نقاط قوت آن محسوب می شود اسپیلت ها و کولر گازی های زیمنس هم از این قانون مستثنی نیستند و برند زیمنس در زمینه ی کولر های گازی و اسپیلت ها هم یکی از بهترین محصول های بازار را ارائه می دهد.

اما خرید یک کولر گازی زیمنس بدون نصب تاثیری بر دمای محیط مورد نظر ما ندارد و از آنجایی که نصب این گونه وسایل از حساسیت ها و ریزه کاری های مخصوص خود برخوردار است پس بهتر است همیشه در این قبیل کار ها کار را به کاردان سپرد تا هم ریسک خراب شدن موقع نصب از بین برود و هم اینکه مطمئن باشیم با نصب اصولی و درست و استاندارد از تمام قدرت کولر گازی خود استفاده می کنیم و در مورد کولر های گازی زیمنس تیم تعمیراتو با استفاده از افرادی کار آزموده و با سابقه و تجربه ی فراوان در نصب کولر گازی های این برند خوش آوازه ی آلمانی در خدمت شماست تا با نصب اصولی کولر گازیتان شما را در رسیدن به دمای مورد نظرتان و فضای آرامش بخشتان همراهی کند.

ولی حتی کولر های گازی زیمنس هم بعضا ممکن است به مشکلاتی چون نشان دادن کد های ارور روی صفحه نمایش ، ایجاد صداهای نا هنجار در یونیت داخلی یا یونیت بیرونی، سرما دهی پایین و کم و یا پرتاب باد کم تر از حد معمول، ریزش آب از پنل داخلی کولر، خاموش نشدن کولر گازی گرفته تا گرم بودن باد خروجی، عدم وجود باد خروجی، برق گرفتن بدنه، برفک زدن روی لوله ها، مصرف بالای کولر گازی، اتمام شارژ، کار نکردن فن داخلی، قطع و وصل شدن و روشن خاموش شدن پیاپی کولر گازی و یا مشکل در قسمت های الکترونیکی و یا برق رسانی دچار شود.

هر چند درصد این مشکلات در کولر های گازی زیمنس کم است ولی در صورت بی توجهی و استفاده ی غیر اصولی و نگهداری نکردن و بدرفتاری قطعا مشکلات زیادی پیش می‌آیند پس این حرف منطقی است که بگوییم نمی توان بعد از نصب، کولر های گازی زیمنس را به حال خود رها کرد و به نگهداری و مراقبت و سرویس کردن و تعمیرات و نیاز های این چنینی آن بی توجهی کرد چون قطعا این دسته از نگهداری ها در افزایش عمر مفید و کیفیت کارکرد کولر در طول مدت زمان استفاده و… تاثیر زیاد و غیر قابل انکاری دارد.

خبر خوب این است که از آنجایی که مهندسان و متخصصان و تکنسین های تعمیراتو به دقت از بین با تجربه ترین و به روز ترین و زبردست ترین و کارآمد ترین ها گزینش و استخدام شده اند پس خیالتان باید از بابت کار هایی چون نصب و راه اندازی و سرویس و تعمیرات این نوع کولر ها راحت باشد زیرا هیچ مشکلی در کولر گازی های زیمنس وجود ندارد که تیم تعمیراتو از پس حل کردن آن بر نیایند و در همه ی کار ها از مراحل اولیه ی نصب، سرویس و نگهداری و شارژ کردن مجدد گاز اسپیلت گرفته تا بازدید و عیب یابی انواع کولر های گازی زیمنس در کنار شماست تا در فراهم کردن محیطی راحت و آرام دقیقا مثل تصور محیطی که در اول متن به عنوان یک محیط راحت و آرام، خودتان در ذهنتان خلق کردید یاری نماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *