info@tamirato.com
آدرس : کرج ، خیابان ساسانی ، بلوار چمران
۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲ - ۰۲۶۶۷۰۷۵۴۸
مشاوره رایگان

تعمیر کولرگازی آکس

تعمیر کولرگازی آکس

فرقی نمی کند در یک روستا با چند ده خانوار زندگی کنیم یا یک ده کوچک یا بزرگ یا حتی در یک شهر کوچک زندگی کنیم یا در کلان شهر هایی با جمعیت های چند ده میلیونی، فرقی ندارد که زن باشیم یا مرد، بچه باشیم یا پیر،جوون باشیم یا میانسال. جدا از هر طرز فکر و دین و مذهب و نگرش سیاسی و فعالیت اجتماعی ای که در آن ایفای نقش می کنیم همه ی ما نقاط مشترکی داریم که به طور ملموسی انکار ناپذیر هستند و ما را از طریق زیستی به همدیگر وصل می کنند و آن هم نیاز های اولیه ی زندگی های ماست یعنی همان چیز هایی که بدون آن ها ادامه ی زندگی ممکن است برای ما سخت یا عذاب آور یا حتی غیر ممکن شود و می توانیم بگوییم قطعا یکی از مهم ترین های آن ها دمای مناسب برای زندگی است که علاوه متابولیسم ها و میکرو متابولیسم های موجود در بدن، بر روحیات و احساسات و منطق ما انسان ها هم تاثیر قابل توجه و ثابت شده ای دارد که همه ی ما از این تاثیرات مستقیم و بعضا غیر مستقیم کما بیش اطلاعاتی داریم

اما از دیرباز کنترل کردن دمای اطراف و محیط زندگی برای نوع بشر امری سخت و با چالش های فراوان بوده که با توجه به پیشرفت بشریت این امر رفته رفته آسان تر و آسان تر شده تا بالاخره به شکل امروزی خود یعنی همین کولر های گازی و اسپیلت های موجود در بازار در آمده اند و ما می توانیم به راحتی و با تهیه ی این نوع کولر ها دمای اتاق خود را در محدوده ی مورد نظر خود نگه داشته و از دمای مطلوب و دلخواه خود لذت ببریم.

درست است که همه ی ما با این محصولات آشنا هستیم ولی وقتی پای انتخاب به میان بیاید قطعا هر کسی در بین هزارتوی برند های مختلف نظر خودش را دارد و هر کسی هم برای انتخاب خود دلایل منطقی ای را در ذهن خود دارد.

یکی از شرکت هایی که به تازگی و در سال ۲۰۰۹ میلادی یا ۱۳۸۷هجری شمسی وارد بازار ایران شده است و محصولات متنوع خود را در طیف نسبتا گسترده ای در این زمینه به بازار ایران ارائه داده است شرکتی بازرگانی از کشور قدیمی و کهن چین به نام آکس می باشد.

این کمپانی بازرگانی در کولر های گازی و اسپیلت های آکس ازگاز هیدروکلوروفلوئورو متان گاز های R22  و گاز هیدرو فلوئورو کربن گاز R410  استفاده می کند.

شرکت آکس از کمپرسور های پیستونی، روتاری و یا کمپرسور های دارای کیت اینورتر برای تولید کولر گازی ها و اسپیلت های خود استفاده می کند و اغلب کولر هایی با ظرفیت های بین نه هزار تا شصت هزار را تولید میکند.

اغلب کولر های گازی و اسپیلت های آکس در دو موقعیت دیواری و ایستاده اند و اکثرا در رده های انرژی A  یا B  موجود می باشند که به دو صورت اینورتر و نرمال تولید شده اند.

درست است که کولر های گازی و اسپیلت های آکس درکنترل دمای فضای اطراف خود خوب عمل می کند و عملکرد جالب و تامل بر انگیزی دارد اما همه ی این کمپرسور ها و سیستم های پیچیده بدون نصب شدن کاری از کاری پیش نمی برند و چیزی را بهتر نمی کنند و این واقعیت که نصب این جور وسایل حساس الکتریکی ظرافت ها و ریزه کاری های خاص خود را دارد ما را وادار می کند که این کار را به شخصی بسپاریم که تجربه و مهارت لازم و کافی برای نصب کردن کولر های گازی و اسپیلت های آکس در بهترین شرایط ممکن و هموارتر کردن راه برای گرفتن بیشترین بازدهی از دستگاه را داشته باشد زیرا هر اشتباه کوچکی در این مرحله ممکن است باعث ضرر ها و خسارت های زیاد و یا حتی خرج های پیاپی و مستمر در سال های آینده شود.

ما در تعمیراتو برای کولر های گازی و اسپیلت های آکس با در اختیار داشتن متخصصان و مهندسان و تکنسین هایی فوق‌العاده و برگزیده از بین زبردست ترین ها و با تجربه ترین ها و کارآمد ترین ها مفتخریم که همراه شما در نصب و راه اندازی کولر های گازی و اسپیلت های برند آکس باشیم.

همان طور که قطعا خودتان هم تا الان متوجه شده اید این محصولات به شدت حساس اند و اگر در طول سال های استفاده به طور مرتب سرویس نشوند و به درست کار کردن آن ها توجه کافی نشود ممکن است با مشکلات جدی ای رو به رو شوند.

ما در تعمیراتو برای کمک به این امر و برای سرویس کردن کولر های گازی و اسپیلت های آکس بهترین ها را برای شما می فرستیم.

علاوه بر این ها همان طور که می دانیم ممکن است به علت ضربه خوردن یا هر چیز دیگری نظیر نوسانات برق و … دستگاه ما دچار مشکلاتی از قبیل برفک زدن لوله ها یا آسیب دیدن یونیت های داخلی یا خارجی یا از بین رفتن و خراب شدن سیستم های مختلف آن و یا مشکل در تنظیم دما یا شدت باد و یا شدت پرتاب باد به وجود بیاید که خوب به شدت خبر ناراحت کننده ای است، اما خبر خوب این است که حتی در صورت به وجود آمدن این مشکلات هم تیم های تعمیراتو متخصصانی چیره و زبردست برای مقابله با خرابی ها و تنها نگذاشتن شما در این شرایط سخت دارد که در مواقع نیاز در کمترین زمان ممکن حاضر می شوند  و هیچ خرابی ای نیست که از چشمان تیزبین و دستان توانای متخصصان تعمیراتو در امان باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *