info@tamirato.com
آدرس : کرج ، خیابان ساسانی ، بلوار چمران
۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲ - ۰۲۶3۶۷۰۷۵۴۸
مشاوره رایگان

تعمیرات کولر گازی

تعمیر لوازم خانگی مخصوصا کولر های گازی که وسیله ای برای تهویه هوا و گرمایش و سرمایش محیط هستند بسیار الزامی و ضروری می باشد.

بهتر است از زمانی که متوجه مشکل در روند کارکرد کولر گازی سامسونگ شدید سریعا اقدام به تعمیر آن کنید به این خاطر که اگر رسیدگی لازمه را انجام ندهید ممکن است مشکل دوچندان شود و به قسمت های دیگر کولر گازی شما صدمه بزند و در واقع کاری که با تعمیر معمولی می شود آن را انجام داد تبدیل به حالتی می شود که نیاز به تعویض قطعه و حتی خرید محصول جدید باشد.

کولر های گازی سامسونگ نسبت به سایر کولر های گازی دارای قیمت بالایی می باشند قیمت بالا کولر های گازی سامسونگ بخاطر کیفیت بالایی است که کولر های گازی سامسونگ دارا می باشند.

سامسونگ یکی از برند های معروف و با کیفیت است که گاهی نیاز به تعمیر و یا هر چند وقت یک بار نیاز به سرویس دارد حال برای آن که با خیال راحت اقدام به تعمیر و سرویس کولر گازی خود کنیم نیاز است از کارشناسان و تعمیرکاران متخصص در این زمینه بهره مند شویم.

قیمت تعمیر کولر های گازی سامسونگ

هزینه تعمیر و سرویس کولر های گازی یکسان نیست و مقدار قیمت پرداختی بستگی به میزان  خرابی کولر گازی دارد، گاهی نیاز به تعمیر جزئی و معمولی است اما بعضی اوقات نیاز است که قطعه ای در داخل کولر گازی تعویض گردد در این صورت تعمیرکار با توجه به مشکلات موجود درکولرگازی مورد نظر و قطعه های مورد نیاز برای تعمیر قیمت نهایی را بررسی و محاسبه می کند، گرچه لازم به ذکر است که هزینه رفت و آمد و ایاب و ذهاب تعمیرکار نیز در نظر گرفته می شود.

مشکلات رایج کولر های گازی

یک نمونه کولرگازی سامسونگ + داکت و اسپلیت طوسی رنگ

مشکلاتی که در کولر های گازی به وجود می آید بستگی به دلایل مختلفی دارد که بسیاری از این مشکلات با سرویس حل می شود در واقع به خاطر سهل انگاری در سرویس به موقع کولر گازی به وجود می آیند، بعضی از مشکلات رایج در کولر گازی وجود دارد که درزیر بیان شده اند :

خاموش شدن کولز گازی

یکی از رایج ترین مشکلت کولر های گازی است که در این حالت بیشتر اوقات به خاطر اشکالی است که در کابل کشی ساختمان به وجود آمده است.

کولر گازی خنک نمی کند

که این مورد بر می گردد به کمپرسور ها و کثیفی لوله های کولر گازی که در این حالت کولر گازی به خوبی خنک نمی کند.

نشت آب از کولر گازی

 یکی دیگر از مشکلات رایجی است که در کولر های گازی وجود دارد و این موضوع بر می گردد به حالتی که هوا در دستگاه جریان نداشته باشد و همین باعث می شود که کولر یخ بزند و وقتی خاموش می شود یخ آب شده و آب از کولرگازی نشت کند.

انواع کولر های گازی سامسونگ

داکت کولر گازی سامسونگ با رنگ قرمز

کولر های گاز به ۳ دسته پرتابل (قابل حمل، دوتکه یا اسپلیت، ایستاده تقسیم می شوند.

کولر گازی پرتابل

کولر گازی های پرتابل به آن دسته از کولر گازی هایی گفته می شود که قابل حمل هستند بیشتر برای فضا های کوچک قابل استفاده می شوند که حالت گرمایشی نیز دارند.

کولر گازی دوتکه یا اسپلیت

کولرگازی دوتکه یا اسپلیت از دو قسمت خارجی و داخلی تشکیل شده که قسمت (یونیت)خارجی آن که تشکیل شده از کمپرسور و کندانسور است و یونیت داخلی داخل ساختمان نصب می شود.

کولر گازی ایستاده

کولر های گازی ایستاده در فضا های وسیع و بزرگ کاربردی هستند دارای دو نوع سه فاز و تک فاز هستند و دو نوع پنل خارجی و داخلی

در کل کولر های گازی سامسونگ دارای کیفیت بالایی هستند و برند معتبری در میان مدل های دیگر است و افراد زیادی طرفدار این برند می باشند به پاس رضایت مندی هوادارن این برند، اما حتی برند سامسونگ نیز نیاز به سرویس و تعمیر دارد و اگر با دقت به این مسائل دقت نشود حتی این برند معتبر نیز می تواند به زودی فرسوده و خراب شود پس در نتیجه سرویس و تعمیر محصولات خود را فراموش نکنیم و در نگهداری آن ها کوشا باشیم.

برای تماس با ما کلیک کنید ۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲