info@tamirato.com
آدرس : کرج ، خیابان ساسانی ، بلوار چمران
۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲ - ۰۲۶3۶۷۰۷۵۴۸
مشاوره رایگان

تعمیر کولرگازی توشیبا

تعمیر کولرگازی توشیبا

برای تعمیر کولر گازی توشیبا نیاز است که از افرادی کارشناس و حرفه ای در این بخش استفاده نماییم به این خاطر که اگر تعمیرکار حرفه ای و کارشناس نباشد می تواند باعث پایین آمدن سطح عملکرد کولرگازی شود.

مشکلات رایجی که مشتریان در کولر گازی توشیبا مشاهده کرده اند

-کولر گازی روشن نمی‌شود

ممکن است مشکل از ترموستات باشد اما در کل زمانی که کولر گازی روشن نمی شود قبل از انجام هر گونه اقدامی بهتر است از کارشناسان کمک بگیریم تا باعث ایجاد دوچندان شدن خرابی نشویم.

کولر گازی باد خنک ندارد

ممکن است مشکل از مصدود شدن دریچه های کولرگازی باشد زمانی که دریچه مصدوم می باشد هواگرم و هوا سرد با یکدیگر ادغام شده و مانع از خنک شدن خانه شود حال اگر مشکل خنک نشدن از دریچه ها نبود باید بگوییم که بهتر است از کارشناسان و متخصصان کمک بگیریم.

صدای غیرمعمول  یا لرزش کولر گازی    

ایجاد صدا و لرزش در کولر گازی ممکن است به خاطر لق شدن پایه های کمپسور،  بالانس نبودن فن یونیت خارجی و یا یونیت داخلی کولر گازی باشد.

کثیف شدن یا خرابی فیلتر هوا در کولر گازی

یکی از قسمت های مهم در کولر گازی را فیلتر هوا در بر می گیرد کثیفی و خرابی فیلتر به کلی در روند عملکرد سیستم کولر گازی توشیبا تداخل ایجاد می کند و تاثیر منفی می گذارد و بسیاری از مشکلاتی که در بالا بیان شد را شامل می شود.

خرابی برد الکتریکی کولر گازی توشیبا

زمانی که برد الکتریکی کولر گازی دچار مشکل می شود مانند فیلتر در نحوه عملکرد سایر بخش ها کولر گازی نیز اختلال ایجاد می کند و مشکلاتی مانند خاموش شدن ناگهانی کولرگازی، روشن نشدن کولر گازی و یا عملکرد نامنلسب کولر گازی را شامل می شود.

 فن پنل داخلی کولر گازی توشیبا کار نمی کند

برای رفع خرابی فن پنل داخلی کولر گازی اول فیلتر هوا را بررسی کنید اگر مسدود شده و یا اگر یخ روی لوله های مبرد و کویل را گرفته بود ابتدا صبر کنید یخ آب شود سپس دوباره فن را چک کنید حال اگر فن در قسمت  موتور دچار خرابی شده بود برای رفع خرابی از کارشناسان و تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیرید.

و موارد دیگری که ممکن است در کولر گازی توشیبا ایجاد شود:

-کولر گازی بوی بدی می‌دهد

-لوله‌های کولر گازی یخ زده

-کولر گازی پرتاب آب دارد

-نمایش کد ارور در کولرگازی

-عدم کارکردریموت کنترل کولر گازی

-کولر گازی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند

-کولر گازی یک سره کار می‌کند

انواع کولر گازی های توشیبا

سرویس کولر گازی توشیبا

برای بالا بردن عملکرد روند کاری کولر گازی توشیبا سرویس به موقع و تخصصی بسیار موثر خواهد بود و تاثیر بسزایی در طول عمر دستگاه خواهد گذاشت، سرویس را می توان نوعی تعمیر دانست چرا که گاهی در هنگام سرویس مشکلات و ایراد های ریزی که داخل کولر گازی وجود دارد رفع می شود سرویس کولر در واقع جلوی ایراد های عمقی را می گیرد و از ایجاد هزینه های گزاف جلوگیری می نماید.

نصب کولرگازی توشیبا

علاوه بر تعمیر و سرویس کولرگازی نصب درست و حرفه ای  کولر گازی نیز از اهمیت بالایی برخورد دار است و تاثیر زیادی بر روند عملکرد کولر گازی می گذارد و حتی طول عمر دستگاه را افزایش می دهد پس در نتیجه بعد از اقدام به خرید کولر گاز به فکر پیدا کردن نصابی حرفه ای باشید تا کولر گازی شما را نصب کند البته شما می توانید از کارشناسان تعمیراتور برای تعمیر/ نصب / سرویس کولرگازی و سایر لوازم خانگی خود استفاده کنید.

هزینه تعنیر کولر گازی توشیبا

برای محاسبه مقدار هزینه تعمیر کولر گازی توشیبا باید به مقدار خرابی موجود کولر گازی دقت نمود به این که آیا به قطعه ای جدید نیازمند می باشد یا نه ؟ حال اگر نیاز به قطعه جدید داشته باشد طبیعتا هزینه بیشتری متحمل می شوید.

برای تماس با ما کلیک کنید ۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲