info@tamirato.com
آدرس : کرج ، خیابان ساسانی ، بلوار چمران
۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲ - ۰۲۶3۶۷۰۷۵۴۸
مشاوره رایگان

تعمیر پکیج ولف

تعمیر پکیج ولف

پکیج ها وسایل گرمایشی هستند که نقش مهمی را در گرم کردن فضا خانه و محل کار ایفا می کنند به ویژه در مکان های مسکونی که وسیله ای برای گرم کردن آب حمام هستند.

حال فرض کنید در فصل سرد یکیج شما دچار مشکل و خرابی شود و نه آب گرم داشته باشید و نه وسیله گرمایی برای گرم نگه داشتن خانه بنابراین خیلی شرایط سخت می شود و شما باید به دنبال تعمیر پکیج خود بروید اما این که چه کسی می تواند پکیج شما را به خوبی تعمیر کند به صورتی که عملکردی مانند سابق داشته باشد بسیار مهم و ضروری است.

اهمیت تعمیر توسط کارشناسان حرفه ای

با توجه به متن بالا می خواهم تیم تعمیراتور را به شما معرفی کنم و بگویم این تیم همواره آمادگی خود را برای تعمیر پکیج شما اعلام می کند و با تضمین این موضوع که تعمیر پکیج شما توسط کارشناسان حرفه ای انجام می گیرد و می توانید شاهد عملکرد مناسب پکیج خود بعد از تعمیر باشید موجب رضایت مشتریان خود بوده و خواهد بود.

پکیج دیواری ولف

پکیج گرمایشی دیواری ولف CGG-1k محصولی پربازده و دارای سیستم کنترل فوق پیشرفته، ساخت کارخانه wolf آلمان می باشد ، که تمامی خواسته های مشتریان را در خصوص تامین گرمای ساختمان و آب گرم مصرفی برآورده می کند. پکیج گرمایشی دیواری CGG-1k در دو ظرفیت kw24 و kw28 عرضه می گردد که جهت صرفه جویی در مصرف انرژی و آسایش حرارتی ساکنین، مجهز به سیستم کنترل هوشمند محیطی برنامه پذیر و ترموستات اتاقی تولید شده و مطابق با بالاترین استانداردهای اروپایی EN-60335-1، EN-483، EN-297، EN-55014، EN-50165 و EN- 61000 جهت کارایی و ایمنی بالا، دارای فن به منظور بهره گیری از دودکش دوجداره جهت افزایش آسایش ساکنین و عدم استفاده از اکسیژن اتاق می باشد. پکیج شوفاژ دیواری ولف مجهز به مبدل حرارتی راندمان بالا از جنس مس با پوشش آلیاژ آلومینیوم- سیلیکون با طول عمر بالا، بدون رسوب گیری و نیاز به تعمیر و نگهداری بوده همچنین دارای مبدل حرارتی صفحه ای از جنس استیل بادوام بالا و مجهز به سیستم احتراق با قابلیت کاهش ظرفیت گرمادهی متناسب با نیاز گرمایی جهت صرفه جویی در مصرف انرژی و افزایش طول عمرمی باشد. پکیج شوفاژ دیواری ولف مدل CGG-1K مجهز به سنسور دمای اتاق و سنسور دمای هوای بیرون به منظور کنترل دقیق سیستم جهت تامین گرمای مطلوب با حداقل مصرف، دارای صفحه نمایشگر دیجیتال با قابلیت نصب برروی پکیج و یا در محل های دیگر با قابلیت کنترل از راه دور و سیستم عیب یابی الکترونیکی و قابلیت اتصال به سیستم خورشیدی می باشد.

مبدل حرارتی اصلی از جنس استیل، مناسب برای رادیاتورهای فولادی و آلومینیومی

در حال حاضر پکیج دیواری ناوین تنها پکیج موجود در بازار ایران میباشد که مبدل اولیه و تمامی لوله های به کار رفته در ساختار آن از جنس استیل ضد زنگ (stainless steel) است. این نوع مبدل ها ۲۰ برابر مقاومت بیشتری در مقابل خوردگی و رسوب نسبت به مبدلهای مسی از خود نشان می دهند، که این امر باعث افزایش طول عمر و کاهش نگرانی نسبت به زنگ زدگی و رسوب در پکیج ها در آینده خواهد شد.همچنین با حذف قطعات مسی در مدار گرمایش، این پکیج مشکلات ناشی از استفاده همزمان رادیاتور آلومینیومی و پکیج دیواری را برطرف کرده که باتوجه به حجم بالای استفاده از رادیاتورهای آلومینیومی در ساختمانهای کشور تناسب بالایی با بازار ایران دارد.

استفاده از ترموستات اتاقی و کنترل هوشمند پکیج ولف

با استفاده از ترموستات اتاقی قابل برنامه ریزی علاوه بر کاهش مصرف سوخت، کنترل دمای داخل ساختمان بر اساس کاربری های مختلف فراهم می گردد.این قابلیت علاوه بر ایجاد امکان عملکرد هوشمند پکیج، قابلیت نصب در نقاطی دورتر از پکیج دیواری جهت دسترسی آسان و سریع را فراهم می آورد. بنابراین می توان پکیج را در غیر قابل استفاده ترین نقاط خانه یا آشپزخانه نصب کرد و از فضاهای مفید بیشترین استفاده را برد.

محافظت از یخ زدگی تا دمای ۴۰- درجه سلسیوس و محافظت در برابر گرمای بیش از حد

زمانی که دمای هوا کاهش می یابد، عملکرد ضد یخ زدگی فعال شده و پکیج شروع به کار و لوله های داخلی گرم می شوند. زمانی که دما به زیر ۱۰ درجه سلسیوس می رسد، پمپ سیرکوله به طور خودکار روشن میشود. و اینکه نصب سنسور دما بعد از مبدل اصلی پکیج، امکان تنظیم الکترونیکی دما و توقف تأمین گاز قبل از خرابی ناشی از گرمای بیش ازحد را دارد.

سیستم حفاظت از الکترود در برابر نوسان برق

زمانیکه نوسانی درحد ۳۰% بیشتر یا کمتر از برقV 220 ایجاد شود، دستگاه ایمنی برق اصلی مجهز به سیستم S.M.P.S. شروع به کار کرده و از آسیب دیدن الکترود و سیستم جرقه زن محافظت می کند. تحت این شرایط، استفاده از محافظ برق جانبی برای حفاظت از سایر اجزای بویلر اجباری بوده و باعث طولانی تر شدن مدت کارکرد سیستم در آینده خواهد شد.

احتراق یکنواخت به دلیل استفاده از فناوری پیشرفته سنسور فشار هوا (APS)

ثبات نسبت ترکیب گاز و هوا، احتراق مناسب و کاهش جریان گاز را به دنبال خواهد داشت. با یکنواخت بودن احتراق، عملکرد کارآمد تهویه تضمین خواهد شد، در نتیجه پکیج را می توان در ساختمان های مرتفع نیز نصب کرد.

-قابلیت تشخیص حرکت سنسور مغناطیسی با تغییر علامت اختلاف فشار بین حالت‌های + و –

-ارسال سیگنال به کنترلر اصلی جهت تشخیص مقدار دقیق هوای تامین شده جهت احتراق

-احتراق پایدار و مداوم حتی در تغییر ناگهانی فشار (مانند وزش شدید و معکوس)

-قابلیت انعطاف در نصب دودکش (مانند نوع و طول متنوع دودکش)

مشکلات رایج پکیج دیواری ولف

پکیج ولف با کد های خطایی که بر صفحه نمایشگر خود نشان می دهد به شخص و تعمیر کار کمک می کند تا متوجه مشکل به وجود آمده شود.

کد خطای E01 پکیج ولف

در این حالت نشان می دهد که شعله داخل پکیج ولف تشکیل نشده است در این حالت شما لازم است که شیر گاز را چک کنید و مطمئن شوید که در مدار گاز وجود دارد و همچنین می توانید میله یونیزاسیون را نیز مورد بررسی قرار دهید.

خطای E02 پکیج ولف

در صورتی که خطای E02 بر صفحه نمایشگر نشان داده شد مشخص می کند که ترموستات حد دچار مشکل شده است در این حالت شما باید مسیر گرمایشی را بررسی کنید تا متوجه شوید که مبدل دچار رسوب گرفتگی شده یا نه .

خطای E05 پکیج ولف

این خطا نشان دهنده مشکل در سنسور گرمایشی می باشد و باید سنسور را مورد بررسی قرار دهیم.

خطای E06 پکیج ولف

این خطا مربوط به سنسور NTC آب گرم و باید سنسور پکیج مورد بررسی قرار گیرد.

خطای E14 پکیج ولف

این خطا مربوط به سنسور و پرشر هوا که باید دود کش و سنسور دود را مورد بررسی قرار دهید.

خطای E22 پکیج ولف

در این حالت مشکل از برد الکترونیکی می باشد و باید برد الکترونیکی تعویض شود.

خطای E35 پکیج ولف

در این حالت شعله توسط پکیج ولف تشخیص داده نمی شود و باید میله یونیزاسیون و الکترود جرقه زن مورد بررسی قرار گیرد.

خطای H20 پکیج ولف

خطا مربوط به سنسور فشار آب می باشد و باید فشار آب و سنسور مورد بررسی قرار گیرد.

تمام خطاهایی که در بالا بیان شد بهتر است که توسط کارشناسان و متخصص ها مورد بررسی قرار گیرد و تعمیر گردد.

هزینه تعمیر پکیج ولف تعمیراتور

بستگی به میزان مشکل و خرابی موجود دارد و زمانی که توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد حدود قیمتی به شخص بیان می شود اما در کل لازم به ذکر است که هزینه های مربوط به تعمیر بسیار مقرون به صرفه و کمتر از هزینه خرید پکیج جدید می باشد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس با ما کلیک کنید ۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲