info@tamirato.com
آدرس : کرج ، خیابان ساسانی ، بلوار چمران
۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲ - ۰۲۶3۶۷۰۷۵۴۸
مشاوره رایگان

تعمیر پکیج روکا

تعمیر پکیج روکا

مهندسین و تکنسین های تعمیراتو به نحوی انتخاب شده اند تا برای شما راحتی و آسودگی خاطر را به ارمغان بیاورند.

مرکز تعمیر تعمیراتو برای رفاه حال شما عزیزان و ایجاد اطمینان همواره تمامی اقدامات خود را در اسرع وقت انجام داده و به وقت و هزینه ای که مشتری گرامی می پردازد احترام می گذارد.

تعمیراتو با چندین سال سابقه بی نظیر در تعمیر انواع لوازم خانگی و از جمله ی آن ها پکیج، پشتیبان تمامی مشکلات شما عزیزان می باشد. متخصصین ما مشکلات تمامی برندها و انواع مدل های مختلف پکیج را پشتیبانی می کند.

پکیج ها چندین سال است که برای گرمایش ساختمان ها به کار می روند و جایگزین موتورخانه شده اند. موارد مصارفی پکیج شامل تامین آب گرم مصرفی منازل و آب گرم شوفاژها می باشد و دیگر نیازی نیست که فضایی از خانه را به موتورخانه اختصاص داد و بنا به همین دلایل هزینه سرویس و نگهداری از آن هم به مراتب کمتر از موتورخانه است. دارای سنسورهای آب گرم بوده و از لجاظ امنیت بهتر از موتورخانه می باشند.

تعمیراتو دارای چندین نیروی متخصص و کارآزموده می باشد که نسبت به مسئولیتی که به آن ها سپرده می شود بسیار متعهد و با تجربه عمل می کنند. تمامی این نیروها آموزش های لازم را دیده و همواره در حال یادگیری به روزترین متدها می باشند و به تمامی مدل های انواع پکیج ها اشراف کامل دارند.

تعمیراتو برای عزیزانی که در منزل خود از پکیج استفاده می کنند بهترین گزینه و شامل ارائه انواع خدمات نصب، سرویس، عیب یابی، تعمیر و رفع خرابی تمامی برندهای پکیج دیواری و زمینی می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا ایرادی در کارکرد دستگاه باید آن را به نیروی متخصص سپرده و به هیچ وجه این کار را به افراد مبتدی و یا ناوارد نسپارید زیرا که باعث خرابی بیشتر دستگاه شما می شوند و هزینه های گزافی را به بار می آورند.

متخصصین ما تمام تلاش خود را کرده تا با پایین ترین قیمت مشکل دستگاه شما را حل کنند و این هزینه در تمامی مدل ها و برندهای مختلفف متفاوت می باشد و هیچ کدام تعرفه یکسانی ندارند. با توجه به اوضاع اقتصادی کشور تمامی تلاش نیروهای متخصص ما بر این است که قطعات را تعمیر کنیم تا هزینه تعویض را مشتری به دوش نکشد. در ابتدا متخصصین به عیب یابی کامل دستگاه می پردازند تا متوجه ایراد دستگاه و سپس قیمت گذاری آن شوند. عیب یابی یکی از مهم ترین مراحل تعمیر یک پکیج می باشد زیرا اگر عیب به درستی تشخیص داده نشود ممکن است مشکل پکیج برطرف نشود و یا باعث ایرادات دیگری در دستگاه شود.

پکبج روکا سال هاست که در میان مردم به عنوان یک برند معروف شناخته شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است. پکیج های دیواری روکا با بازدهی بالا بر اساس استاندارد اروپایی می باشند و قابلیت تنظیم دمای شوفاژها و دمای آب گرم مصرفی را دارد.

پکیج شوفاژ دیواری کم حجم گازسوز با عملکرد خودکار(AUTO) روکا، تامین کننده آب گرم بهداشتی و گرمایش شوفاژ (گرمایش مرکزی) با اتاقک محفظه احتراق بسته (فن دار) می باشد. تمامی مدل ها به مبدل حرارتی از جنس مس به منظور افزایش راندمان سیستم مجهز شده است.  همچنین تمامی مدل ها مجهز به سیستم پیشرفته تکنولوژی TR می باشند.

اهمیت نصب / سرویس / تعمیر پکیج روکا

نصب، سرویس و تعمیر پکیج دارای مراحل بسیار حساسی است که باعث بروز خطرات جبران ناپذیری می شود به همین دلیل باید این امور را به دست افراد متخصص سپرد، پس در این زمینه همواره می توانید از کمک ما بهره بگیرید.

نصب پکیج روکا

برای نصب پکیج به نکاتی مانند فشار آب ساختمان، فضای نصب، میزان ظرفیت حرارتی، نوع لوله کشی و محل دود کش باید توجه کافی نمود.

سرویس پکیج روکا

تمامی پکیج ها باید هر سال ۲ مرتبه سرویس شوند تا کارایی دستگاه بهبود یابد، از هزینه ها و تعمیرات اضافی در آینده جلوگیری به عمل آید، باعث عمر بیشتر دستگاه شود و مصرف انرژی را بسیار کم می کند.

-موارد زیر توسط متخصص سرویس پکیج باید انجام گیرد:

– -عدم وجود نشتی در لوله ها

— هواگیری و تنظیم فشار پکیج

— عدم وجود رسوب در مسیر ورودی، مبدل، اتصالات، فیلتر، شیلنگ ها، شیر اطمینان

–اسید شویی پکیج

— شستشوی پکیج

تعمیر پکیج روکا

اگر در نصب و سرویس پکیج کوتاهی کردید موردی ندارد اگر در مرحله تعمیر از کارشناسان حرفه ای استفاده کنید تا مشکلات پیشین پکیج شما را تعمیر کنند.

عیوب و مشکلات رایچ پکیج روکا

ممکن است دستگاه شما دچار عیب های زیر گردد که بسیار هم شایع هستند و باید هرچه سربع تر نسبت به تعمیر آن اقدام نمود.

روشن نشدن پکیج روکا

زمانی که پکیج روشن نمی شود ممکن است مشکل از برق اصلی باشد و در صورت عملکرد صحیح برق، دمای آب چک می شود و اگر مشکل برطرف نشد مشعل و سیم کشی کنترل می شود.

زیاد نشدن دمای آب

در این صورت یا مشعل تنظیم نیست یا دیگ پکیج کار نمی کند.

سرد بودن رادیاتورها در زمستان و گرم بودن آن در تابستان

امکان دارد کلید زمستانی – تابستانی در حالت اشتباهی قرار گرفته باشد و یا ممکن است پمپ پکیج دچار مشکل شده باشد.

اشتباه در ترموستات

ممکن است مشکل از غلاف خارج شدن ترموستات باشد و یا ترموستات پکیج دچار اشکال شده باشد.

– کم بودن فشار آب

در این مورد فشار آب ورودی کم است و تعمیرکار باید از سالم بودن لوله کشی داخلی مطمئن شود.

– قسمتی از رادیاتور گرم و قسمتی دیگر سرد است

این مشکل در صورت بودن هوا در رادیاتور ایجاد می شود و رادیاتور باید هواگیری شود.

کم بودن دمای آب گرم

ممکن است پمپ آب گرم به مشکل خورده باشد و یا ترموستات دچار خرابی شده باشد.

پخش شدن بوی بد از دستگاه

برای حل این مورد باید دیگ و دودکش را تمیز کرده و تهویه هوا و مشعل را تنظیم نمود.

پخش سروصدای زیاد از دستگاه

ممکن است مشکل از تنظیم نبودت شیر برقی گاز دستگاه، رسوب گیری مدار و مبدل های حرارتی، خرابی آب و یا مشکل سنسورهای حرارتی می باشد.

– نوسان گرمایش آب

در این صورت علت مربوط به ترموستات، مسیر سیرکوله شدن آب، عملکرد پمپ، مبدل، شیر تنظیم سه طرفه و یا فلومتر باشد.

چند مورد از اقداماتی که نباید با دستگاه خود انجام دهید:

هیچ گونه جسم خارجی را نباید وارد دستگاه خود کنید بسیار خطرناک است و ممکن است دچار برق گرفتگی شوید.

نباید دستگاه را جا به جا کرد زیرا ممکن است دچار اختلال در آن شوید و آب نشتی کند.

پکیج وسیله ی بسیار حساسی است و نباید چیزی به روی آن گذاشت.

هرگاه از دستگاه بوی گاز استشمام کردید شیرگاز را بسته و به ما اطلاع دهید.

برای تمیز کردن دستگاه، حتما آن را خاموش کرده و کلید برق خارجی را هم خاموش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس با ما کلیک کنید ۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲