info@tamirato.com
آدرس : کرج ، خیابان ساسانی ، بلوار چمران
۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲ - ۰۲۶3۶۷۰۷۵۴۸
مشاوره رایگان

تعمیر پکیج تاچی

تعمیر پکیج تاچی

پکیج چیست

پکیج بهترین جایگزین ها برای شوفاژخانه پکیج می باشد. از پکیج می توان برای گرم کردن آب مصرفی خانواده و حتی آبگرم مورد نیاز شوفاژ استفاده نمود. در گذشته هزینه های بسیاری جهت گرمایش تولیدی توسط موتورخانه ها هزینه می شد. علاوه بر هزینه، نگهداری از آن ها کار سخت و زمانبری بود.

مثلا تعمیر پکیج بسیار ساده تر از یک موتورخانه با حجم بزرگ و پیچیده است. که قیمت تعمیر پکیج نسبت به دیگر دستگاه ها بسیار مقرون به صرفه است. همچنین در مصرف هزینه ها بسیار صرفه جویی می شود. پکیج ها فضای کمی اشغال می کنند، مخصوصا پکیج های دیواری بازدهی بالایی دارند. هر واحد از پکیج جداگانه ای استفاده می کند که این باعث استقلال واحدهای مسکونی می شود.

بدین گونه هوای مورد نیاز دستگاه از محیط بیرونی تامین می گردد و خطری ساکنین را تهدید نخواهد کرد. از جمله مصارف پکیج گرم کردن خانه یا ساختمان های تجاری با استفاده از گرمایش از کف، رادیاتور، فن کوئل می باشد. همچنین آب گرم مصرفی واحدها را نیز مهیا می کند. اگر بخواهید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید از ترکیب پکیج و کوئل آب گرم استفاده نمایید. بدین گونه گرمای بهتری با هزینه کمتری خواهید داشت، اما این دستگاه نیز همانند دیگر لوازم الکترونیکی نیاز به سرویس و تعمیر دارد.

اگر می خواهید پکیجی که از آن استفاده می کنید در تمام دوران کارکرد خود بهینه عمل کند، باید سرویس و تعمیر پکیج به صورت مرتب و دوره ای انجام شود، علاوه بر سرویس دوره ای، بسته به نیاز دستگاه می توانید از خدمات تعمیر هم استفاده کنید. سرویس پکیج در بالا بردن عمر دستگاه کمک بسیاری خواهد کرد.

تعمیراتو مرکز تعمیر لوازم الکنرونیکی و از جمله آن ها پکیج می باشد. تعمیراتو آماده ی ارائه ی خدمات نصب، سرویس و تعمیر با قیمت مناسب می باشد. ما با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات پکیج با تکیه بر تکنسین های اموزش دیدهف تخصصی ترین تعمیر پکیج را به شما ارائه خواهیم داد. از مزایای خدمات ما استفاده از قطعات یدکی اصل و تضمینی بودن خدمات انجام شده می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا درخواست تعمیرات پکیج با ما تماس بگیرید.

پکیج دیواری تاچی سال هاست که در میان مردم به عنوان یک برند معروف شناخته شده است  و طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که  هم‌ وطنان را ترغیب می‌کند در انتخاب خود پکیج دیواری تاچی را یکی از اولین انتخاب‌های خود قرار دهند.

زمانی که سرویس‌کار پکیج دیواری به محل شما اعزام شد اقدم به بررسی و چکاپ کلی سیستم شما کرده بعد از انجام یک چکاپ کلی میزان خرابی و حدود هزینه تعمیراتی را به شما اعلام خواهد کرد تا شما بتوانید با برسی و برآورد هزینه تصمیم بر تعمیر کردن آن بگیرید و با توجه به این مورد که تعمیرکاران پکیج شوفاژ دیواری تاچی به‌صورت کاملاً تخصصی اقدام به تعمیر و سرویس پکیج تاچی می‌کنند مطمئناً بهتر از هر تعمیرکار دیگری به نقاط ضعف و مشکلات احتمالی این وسیله آشنایی دارند و در کمترین زمان ممکن به عیب اصلی دستگاه پی برده و مشکل را حل خواهند کرد و علاوه بر تحمیل نکردن هزینه اضافی قادر خواهند بود که قطعات پکیج دیواری را تعمیر کرده تا اینکه آن را تعویض کنند تا شما بتوانید همچنان از قطعات اصل و شرکتی محصولتان استفاده کنید.

نصب پکیج تاچی

نصب پکیج به صورت صحیح و اصولی بر عملکرد آن بسیار تاثیرگذار است، چرا که فرآیند نصب پکیج حساسیت ها و جزئیات بسیاری دارد و تنها توسط تکنسین های متخصص نصب پکیج قابل انجام است. توجه کنید که به هیج وجه نصب این پکیج ها را به افراد غیرحرفه ای سپرد. رعایت نکردن این موارد علاوه بر اینکه در کارکرد پکیج اختلال ایجاد می کند، می تواند منجر به مشکلات آتی برای پکیج نیز گردد.

بسیاری از افراد به دلیل نداشتن تخصص و آگاهی لازم، پکیج دیواری خود را در محل مناسب نصب نمی کنند. که این امر می تواند ضمن بروز مشکل در عملکرد دستگاه خطرآفرین نیز باشد. بنابراین اولین اقدام مهم هر نصاب حرفه ای بررسی و انتخاب محل مناسب برای پکیج است.

سرویس پکیج تاچی

یکی از کارهایی که اغلب توسط افراد نادید گرفته می شود، نگهداری و رسیدگی به موقع به پکیج است. که اصطلاحا سرویس پکیج گفته می شود. می دانیم که پکیج دیواری همانند سایر دستگاه هایی که روزانه از آن ها استفاده می کنیم، تحت استهلاک زیادی قرار گرفته است.

متخصصین با تجربه تعمیراتو قادرند با بررسی پکیج شما و تست بخش های مختلف آن، از وجود ایرادات و اختلالات کوچکی که ممکن است در آینده به مشکل بزرگتری تبدیل شوند و یا در میانه یک روز سرد زمستانی منجر به خاموش شدن و از کار افتادن پکیج شما شود، پیشگیری کنند و این ایرادات را به طور کلی رفع نمایند.

کارهای که هنگام سرویس کردن باید انجام شود:

 1. تعویض رسوب گیرهای ورودی پکیج
 2. بازکردن فیلتر سه راهی ورودی پکیج
 3. کنترل سیستم دودکش

قبل از انجام هرگونه اقدامی بر روی پکیج کارهای زیر را باید انجام دهید:

 1. دوشاخه دستگاه را از پریز برق بکشید.
 2. با پای برهنه یا دستان مرطوب به پکیج دست نزنید.
 3. مواد قابل اشتعال و یا گرمازا را از محل دور کنید.
 4. بعد از اتمام کار و قبل از روشن کردن پکیج تمامی موارد ایمنی دستگاه را چک کنید.

تعمیر پکیج تاچی

به دلایل متفاوتی مانند استهلاک، کارکرد مداوم پکیج، نگهداری و استفاده های ناصحیح از دستگاه و یا بروز ایرادات
فنی در قطعات مختلف سیستم، امکان بوجود آمدن اشکال و از کار افتادن پکیج همواره وجود خواهد داشت. در چنین مواقعی
یکی از اولویت های تصمیم گیری در تعمیر پکیج، کمک گرفتن از متخصصین حرفه ای تعمیراتو است .

برخی از عیوبی که در پکیج دیواری تاچی اتفاق می افتد عبارتند از :

جرقه زده نمی شود علت چیست ؟

 1.  الکترود جرقه زن ایراد دارد.
 2.  الکترود جرقه زن با بدنه اتصال دارد.
 3.  فاصله الکترود جرقه زن با بدنه تنظیم نیست.
 4.  کابل جرقه زن قطع است.
 5.  ترانس جرقه واقع در برد کنترل خراب است.
 6.  برد کنترل خراب است.

درجه فشار آب پکیج بالا و پایین می رود علت چیست ؟

 1.  نشتی آب در مدار گرمایش بررسی شود.
 2.  شیر پر کن واقع در زیر پکیج مورد بررسی قرار گیرد.
 3.  احتمال سوراخ شدن مبدل حرارتی میباشد.
 4.  منبع انبساط ایراد دارد.

آبگرم کافی نمی باشد و یا گرمای لازم را ندارد  علت چیست ؟

 1.  سنسور شوفاژ و آب گرم مصرفی را بررسی کنید.
 2. ۲-      فشار گاز را بررسی نمایید.
 3.  میزان آب کنترل گردد.
 4.  مبدل ثانویه را از لحاظ گرفتگی یا ایجاد رسوب بررسی نمایید.
 5.  شیر سه راهه بطور کامل مدار شوفاژ را نمی بندد.
 6.  مسیر بای پس باز است.
 7.  پمپ کار نمیکند یا سرعت لازم را ندارد.
 8.  اشکال در لوله کشی یا شیرهای مخلوط (مخلوط شدن آب سرد و گرم)

شوفاژها داغ نمیشوند

 1.  سنسور مدار گرمایش بررسی شود.
 2.  شیر بای پس مورد بررسی قرار گیرد.
 3.  فشار گاز بررسی شود.
 4.  پمپ پکیج مشکل دارد .
 5.  مسیر هوای ورودی مسدود است .
 6.  لوله کشی شوفاژ ایراد دارد .

ارورهای پکیج تاچی و کد خطای پکیج تاچی :

E1      مشکل در روشن شدن مشعل

E2       گرمای بیش از حد

E3       وجود مشکل در تهویه دود

E4       کمبود آب در سیستم

E6       خرابی سنسور آبگرم مصرفی

E7       خرابی سنسور دمای آب مدار گرمایش

E9        ضد یخ

یک پاسخ به “تعمیر پکیج تاچی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس با ما کلیک کنید ۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲