info@tamirato.com
آدرس : کرج ، خیابان ساسانی ، بلوار چمران
۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲ - ۰۲۶3۶۷۰۷۵۴۸
مشاوره رایگان

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین های لباسشویی از وسایل با اهمیت در خانه ها هستند در گذشته شاید گاهی لباس ها را به صورت دستی می شستیم اما در حال حاظر امکان شست و شوی دستی نیست اول آن که زمانی برای این کار نمی باشد دوم آن که دست درد و کمر درد و ضرراتی که به بدن می رساند جبران ناپذیر می باشد بنابراین ماشین لباس شویی سالم در خانه بسیار با اهمیت است پس باید ابتدا به نکاتی که باعث عملکرد بهتر ماشین لباس شویی می شود توجه کنید و همچنین در صورت خرابی و مشکل با کارشناسان و متخصصان حرفه آشنا باشیم و از آن ها کمک بگیریم ما در این مطلب به نکات و مشکلات رایج و راهنمایی برای تعمیر ماشین لباسشویی پرداخته ایم.

رعایت چه نکاتی برای حفظ و نگهداری درست ماشین لباسشویی سامسونگ نیاز است؟

– یکی از نکات مهمی که باید برای حفظ و نگهداری درست ماشین لباسشویی به آن دقت کنید باید ماشین لباسشویی را در مکانی که تراز باشد قرار دهید.

– از نکات دیگه که باید هنگام نگهداری ماشین لباسشویی به آن دقت کنیم این است که بیش از اندازه و ظرفیت دستگاه داخل آن لباس نریزیم و همچنین دفعات زیادی و پشت سر هم داخل آن لباس نشوریم.

– زمانی که متوجه موانع و مشکلاتی داخل دستگاه شدید سریعا از نمایندگی ها و تعمیر کاران حرفه ای در خواست کنید تا لباسشویی شما را چک کنند.

– محفظه پودر لباسشویی و فیلتر لباسشویی را چند وقت یکبار تمیز کنید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی های سامسونگ

–  ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمی شود

– آب وارد دستگاه ماشین لباسشویی سامسونگ نمی شود

– بعد از آب گیری عملیات و مراحل بعدی انجام نمی گیرد

– ماشین لباسشویی  سامسونگ دارای نشتی آب می باشد

– ماشین لباسشویی سامسونگ سروصدا غیر عادی دارد

– تخلیه آب در ماشین لباسشویی سامسونگ انجام نمی گیرد

– سرعت عملکرد ماشین لباسشویی سامسونگ کم شده

–  لباس درون ماشین لباسشویی سامسونگ نمی چرخد

– ماشین لباسشویی سامسونگ شستشو را کامل انجام نمی دهد

معنای کدهای خطا و ارور ماشین لباس شویی سامسونگ

HE : زمانی که ارور HE برروی صفحه هوشمند ماشین لباسشویی سامسونگ نمایش داده می شود به این معنا می باشد که ماشین لباسشویی در گرم کردن آب مشکل دارد.

HR : زمانی که ارو HR روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی سامسونگ بیاید به معنی مشکل در کنترل درجه حرارتی ماشین لباسشویی می باشد.

LO : زمانی که ارور LO بر روی صفحه هوشمند ماشین لباسشویی نمایش داده می شود به این معنا می باشد که مشکلی در قسمت بازشدن و قفل شدن درب ماشین لباسشویی به وجود آمده است.

LE: زمانی که ارور LE بر روی صفحه نمایش هوشمند ماشین لباسشویی نمایش داده می شود به معنی این است که ماشین لباسشویی دارای نشتی آب شده است.

OE: زمانی که ارور OE بر روی صفحه نمایش هوشمند ماشین لباسشویی نمایش داده می شود به معنی این است که ماشین لباسشویی  خیلی پرشده و از ظرفیت آن بیش از حد پر شده است.

E3: زمانی که ارور E3 برروی ماشین لباسشویی نمایش داده می شود به این معنی است که ماشین لباسشویی در قسمت موتور دارای مشکل شده است و این مشکل در حرکت موتور می باشد.

SE  یا ۵E: در مواقعی که ماشین لباسشویی شما ارور SE  یا  5E را می دهد به این معنی می باشد که لباسشویی در تخلیه آب دچار مشکل شده است.

DC:زمانی که ماشین لباسشویی سامسونگ ارور DC را بر روی صفحه نمایشش خود نشان می دهد به این معنی است که ماشین در چرخش مشکل دارد و تعادل ندارد.

DI یا DST یا D5 : زمانی که این سه ارور بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی سامسونگ نشان داده می شود به این معنی می باشد که درب ماشین لباسشویی به هنگام شست و شو باز شده است.

۴E یا E! : زمانی که ارور E4  یا ارور E! بر روی دستگاه نشان داده می شود به این معنی می باشد که آب در زمان مناسب وارد دستگاه نمی شود یا زمانی که آبگیری پایان یافته است.

تعمیر ماشین لباس شویی سامسونگ با تعمیراتو

تعمیراتو با گروهی از کارشناسان و متخصصانی حرفه ای و کاربلد تیمی سازی انجام داده که تمامی مشکلات موجود در هر نوع ماشین لباسشویی مخصوصا سامسونگ را به خوبی تشخیص داده و آن را حل کرده و به وسیله استفاده از قطعات یدکی با کیفیت همواره باعث رضایت مشتریانش شده است.

هزینه تعمیرو سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ

هزینه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی به میزان خرابی ماشین لباسشویی بستگی دارد هر چقدر میزان خرابی ماشین لباسشویی بیشتر باشد به همان نسبت نیز هزینه بیشتری برای سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج باید پرداخت شود. یکی دیگر از عواملی که بر روی ماشین لباسشویی موثر است تعویض قطعه می باشد اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد هزینه تعمیر و سر

برای تماس با ما کلیک کنید ۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲