info@tamirato.com
آدرس : کرج ، خیابان ساسانی ، بلوار چمران
۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲ - 09364200894
مشاوره رایگان

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

یکی از وسایل خانگی بسیار پرکاری که تقریبا هر روز به مدت چند ساعت مورد استفاده شما قرار می گیرد، تلویزیونتان است. این وسیله الکترونیکی با پیچیدگی های ساختاری خود و به دلیل فرسودگی و استهلاک کارکرد و همچنین اشتباه در نگهداری و مراقبت از آن، دچار خرابی و مشکلات کوچک و بزرگی می شود که برای برطرف نمودن آن ها احتمالا نیاز به تعمیرات تلویزیون خواهید داشت.

مشکلاتی مانند روشن نشدن تلویزیون، نداشتن صدا یا تصویر، پرش تصویر، سوختن پیکسل ها، ایرادات بک لایت، آبخوردگی فلت و پنل تلویزیون و… را می توان به عنوان مشکلات رایج تلویزیون سامسونگ نام برد. اما این مشکلات با وجود متخصصان زبده و باتجربه ما که با دانش و تجهیزات پیشرفته خود می توانند عیب یابی دستگاه و انواع تعمیرات تلویزیون سامسونگ شما را در سریعترین زمان و به اصولی ترین شیوه ممکن انجام دهند، برطرف می شوند!

یکی از مهمترین اصول در تعمیرات تلویزیون سامسونگ، با تجربه بودن تکنسین مربوطه است به گونه ای که در مواجه با خرابی تلویزیون سامسونگ، همان ابتدا به فکر تعویض قطعات نباشد و تا حد امکان با تعمیر تلویزیون سامسونگ به افزایش عمر مفید آن کمک کند و هزینه های تعمیرات تلویزیون سامسونگ شما را بی دلیل بالا نبرد. این موضوع هدف اصلی متخصصین تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیراتو بوده که به کمک تجهیزات پیشرفته و دانش تخصصی و به روز خود، اولویت کار خود را نه تعویض قطعات، بلکه تعمیر آنها قرار می دهند .

نصب تلویزیون سامسونگ

امروزه تلویزیون های صفحه تخت سامسونگ در مدل های مختلف، پیشرفته ترین و جدیدترین تلویزیون های موجود برای مصارف خانگی و یا تجاری هستند. یکی از قابلیت های این تلویزیون ها امکان نصب بر روی انواع سطوح از جمله بر روی دیوار است. نصب تلویزیون سامسونگ به روی دیوار می تواند وضوح و دید مطلوبی را بوجود آورد که به زیباسازی دکوراسیون و فضای خانه یا محل کارتان نیز کمک می نماید.

متخصصین ما با تجربه و علم خود، به اصولی ترین و صحیح ترین شکل ممکن، خدمات نصب تلویزیون سامسونگ در مدل های مختلف را بر روی انواع سطوح ارائه نموده و امکان تهیه انواع تجهیزات و لوازم جانبی شامل براکت، کابل و… را نیز مطابق با برند و مدل تلویزیون شما فراهم می کنند.

تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ

تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ به علت پیچیدگی عیب یابی تلویزیون های ال سی دی سامسونگ ، عموما تکنسین های مختلف به تعویض قطعات روی می آورند و کمتر به تعمیر آنها فکر می کنند. این در حالیست که متخصصان دوره دیده تعمیر ال سی دی سامسونگ در تعمیراتو با ارائه انواع خدمات تعمیرات تلویزیون های ال سی دی سامسونگ از جمله تعمیر پنل، فلت، مین برد و غیره، به کاهش هزینه های تعمیرات شما نیز می اندیشند. علاوه بر مشکلات و خدمات تعمیراتی اشاره شده، سایر مشکلات پیش آمده برای تلویزیون ال سی دی شما نیز توسط متخصصین باتجربه تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ در تعمیراتو در کوتاهترین زمان قابل رفع می باشد.

از جمله مشکلات متداول تلویزیون های ال سی دی سامسونگ، به وجود آمدن ایراد در صدا و رنگ تلویزیون است که می تواند به صورت خطوط افقی یا عمودی در تصویر، پرش تصویر، پخش شدن رنگ، حذف صدا و غیره بروز نماید. بسیاری از این مشکلات می تواند در برد اصلی تلویزیون یا به اصطلاح مین برد ال سی دی باشد. علاوه بر برد، فلت های انتقال دهنده تصویر و پنل تلویزیون LCD سامسونگ نیز که از جمله گران ترین قطعات تلویزیون به حساب می آید، در بروز اختلال در تصویر نقش مهمی دارند.

تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ

تلویزیون های ال ای دی سامسونگ به دلیل مزیت هایی چون کیفیت بهتر تصویر، مصرف انرژی کمترو طول عمر بیشتر، رفته رفته جایگزین مدل های قدیمی تر تلویزیون شده اند. با این حال احتمال خرابی تلویزیون های ال ای دی سامسونگ، به دلیل کارکرد مداوم آنها و عدم مراقبت درست استفاده کنندگان، وجود دارد. اما با وجود قیمت های بالایی که باید برای خرید تلویزیون های جدید پرداخت، انتخاب تعمیرکار مناسب و حرفه ای برای انجام تعمیرات تلویزیون ال ای دی سامسونگ بسیار مهم است.

متخصصین تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ در تعمیراتو، با گذراندن دوره های تخصصی در به روز نگه داشتن علم فنی خود و با تکیه بر سالها تجربه، انواع خدمات تعمیرات تلویزیون های ال ای دی سامسونگ را با گارانتی قطعات تعمیر شده، ارائه می نمایند. رفع مشکلات رایج تلویزیون های ال ای دی از جمله ایراد بک لایت، پاور، آبخوردگی پنل یا فلت، قطعی صدا یا نبود تصویر و غیره، توسط متخصصین باتجربه تعمیراتو در منزل شما انجام خواهد شد و در صورت لزوم، با انتقال دستگاه به کارگاه و استفاده از تجهیزات پیشرفته در تعمیر تلویزیون LED سامسونگ شما، به اصولی ترین راه و بهترین کیفیت ممکن مشکل تلویزیون شما برطرف خواهد شد.

عیب یابی و مشکلات رایج تلویزیون سامسونگ

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص تلویزیون سامسونگ بسیار مهم است. با این حال اگر مشکلی در سیستم تلویزیون شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد تلویزیون تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل تلویزیون خود نباشید. متخصصان مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ در تعمیراتو، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول تلویزیون بسیار حرفه ای می باشند.

عیب یابی تلویزیون سامسونگ از چندین جهت بسیار مهم است. روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات تلویزیون شما پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم تلویزیون خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر و جدی تر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه زیاد برای تعمیر تلویزیون سامسونگ نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

نداشتن تصویر:
قطع شدن تصویر در تلویزیون های ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) یک ایراد متداول در این نوع تلویزیون ها می باشد و مربوط به تکنولوژی تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی است. ایراد قطع تصویر با وجود داشتن صدا عمدتا مربوط به مدار بک لایت آن ها و یا در بخش T CON می باشد که هر دو این موارد در محل شما قابل تعویض می باشد.

نداشتن صدا:
برخی مواقع پیش می آید که صدای تلویزیون به طور ناگهانی قطع می شود! از آنجا که تلویزیون یک دستگاه پر مصرف در خانواده می باشد، این اشکال برای افراد خانواده می تواند عصبی کننده باشد. قطع شدن صدا در تلویزیون های ال ای دی و یا ال سی دی عمدتا یا به دلیل مشکل در بلندگوی آن ها است که با تعویض بلندگو مشکل برطرف می شود و یا به دلیل ایراد برد اصلی دستگاه است که معمولا تعمیر می شود و یا تعویض میشود.

مشکل به هم ریختگی رنگ صفحه نمایش:
یکی از مشکلاتی که در تلویزیون های ال سی دی سامسونگ به وجود می آید ایراد رنگ تصویر است. این ایراد به شکل های مختلفی دیده می شود؛ مثل پخش شدن رنگ در صفحه نمایش (حالت رنگین کمانی) ، به وجود آمدن خطوط افقی یا عمودی در ال سی دی، به هم ریختگی رنگ، از بین رفتن یکی از رنگ های اصلی تصویر و یا به هر شکلی که کیفیت نمایش تصویر از بین برود.
رفع این اشکال قدری پیچیده است و ممکن است بخاطر ایراد بک لایت ها، منبع تغذیه، برد اصلی، برد اینورتور و یا برد کنترلر باشد. در صورت بروز هر مشکلی که مربوط به رنگ تصاویر باشد، بهتر از در اسرع وقت با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون:
خاموش شدن ناگهانی تلویزیون های سامسونگ با توجه به مدل دستگاه، میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که عمده ترین آن، خرابی برد اصلی ویا خرابی برد پاور تلویزیون سامسونگ می باشد و معمولا با تعویض آن ها مشکل برطرف می شود.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید.

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک تلویزیون شما اشکال اساسی پیدا کند! هم اکنون درخواست تعمیر تلویزیون سامسونگ خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با مرکز تخصصی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید.
تعمیراتو متخصص در تعمیر تلویزیون در کرج

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *