info@tamirato.com
آدرس : کرج ، خیابان ساسانی ، بلوار چمران
۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲ - ۰۲۶3۶۷۰۷۵۴۸
مشاوره رایگان

تعمیرات تلویزیون ال جی

تعمیرات تلویزیون ال جی

یکی از وسایل خانگی بسیار پرکاری که تقریبا هر روز به مدت چند ساعت مورد استفاده شما قرار می گیرد، تلویزیونتان است. این وسیله الکترونیکی با پیچیدگی های ساختاری خود و به دلیل فرسودگی و استهلاک کارکرد و همچنین اشتباه در نگهداری و مراقبت از آن، دچار خرابی و مشکلات می شود که برای برطرف نمودن آن ها احتمالا نیاز به تعمیرات تلویزیون خواهید داشت.

مشکلاتی مانند روشن نشدن تلویزیون، نداشتن صدا یا تصویر، پرش تصویر، سوختن پیکسل ها، ایرادات بک لایت، آبخوردگی فلت و پنل تلویزیون و… را می توان به عنوان مشکلات رایج تلویزیون ال جی نام برد. اما این مشکلات با وجود متخصصان باتجربه تعمیراتو که با علم تخصصی خود می توانند عیب یابی دستگاه و انواع تعمیرات تلویزیون ال جی شما را در سریعترین زمان و به اصولی ترین شیوه ممکن انجام دهند، برطرف می شوند!

یکی از مهمترین موضوعات در تعمیرات تلویزیون ال جی، کارآزموده بودن تعمیرکار مربوطه است به گونه ای که در روبرو شدن با خرابی تلویزیون ال جی، در همان ابتدا به فکر تعویض قطعات نباشد و تا حد امکان با تعمیر تلویزیون ال جی به افزایش عمر مفید آن کمک کند .این موضوع هدف اصلی متخصصین تعمیر تلویزیون ال جی تعمیراتو بوده که به کمک تجهیزات پیشرفته و علم تخصصی و به روز خود، اولویت کار خود را نه تعویض قطعات، بلکه تعمیر آنها قرار می دهند.

تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی

به سبب پیچیدگی عیب یابی تلویزیون های ال سی دی ال جی ، عموما تکنسین های مختلف به تعویض قطعات روی می آورند و کمتر به تعمیر آنها فکر می کنند. این در حالیست که متخصصان با تجربه تعمیر ال سی دی ال جی در تعمیراتو با ارائه انواع خدمات تعمیرات تلویزیون های ال سی دی ال جی به کاهش هزینه های تعمیرات شما نیز می اندیشند. علاوه بر مشکلات و خدمات تعمیراتی اشاره شده، سایر مشکلات پیش آمده برای تلویزیون ال سی دی شما نیز توسط متخصصین باتجربه تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی در تعمیراتو در کوتاهترین زمان قابل رفع می باشد.

از جمله مشکلات متداول تلویزیون های ال سی دی ال جی، به وجود آمدن ایراد در صدا و رنگ تلویزیون است که می تواند به صورت خطوط افقی یا عمودی در تصویر، پرش تصویر، پخش شدن رنگ، حذف صدا و غیره بروز نماید. بسیاری از این مشکلات می تواند در برد اصلی تلویزیون یا به اصطلاح مین برد ال سی دی باشد. علاوه بر برد، فلت های انتقال دهنده تصویر و پنل تلویزیون ال جی نیز که از جمله گران ترین قطعات تلویزیون به حساب می آید، در بروز اختلال در تصویر نقش مهمی دارند.

تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی

تلویزیون های ال ای دی ال جی به دلیل مزیت هایی چون کیفیت بهتر تصویر، مصرف انرژی کمترو طول عمر بیشتر، به مرور زمان جایگزین مدل های قدیمی تر تلویزیون شده اند. با این حال احتمال خرابی تلویزیون های ال ای دی ال جی، به دلیل کارکرد مداوم آنها و عدم مراقبت درست وجود دارد. اما با وجود قیمت های بالایی که باید برای خرید تلویزیون های جدید پرداخت، انتخاب تکنسین مناسب و حرفه ای برای انجام تعمیرات تلویزون ال ای دی ال جی بسیار مناسب تر است.

متخصصین تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در تعمیراتو، با گذراندن دوره های تخصصی سالانه در به روز نگه داشتن علم فنی خود کوشا بوده و با تکیه بر سالها تجربه، انواع خدمات تعمیرات تلویزیون های ال ای دی ال جی را با گارانتی قطعات تعویضی انجام شده، ارائه می نمایند. رفع مشکلات رایج تلویزیون های ال ای دی از جمله ایراد بک لایت، پاور، آبخوردگی پنل یا فلت، قطعی صدا یا نبود تصویر و غیره، توسط متخصصین باتجربه تعمیراتو در منزل شما انجام خواهد شد و در صورت لزوم، با انتقال دستگاه به کارگاه و استفاده از تجهیزات پیشرفته در تعمیر تلویزیون ال جی شما، به اصولی ترین شیوه و بالاترین کیفیت ممکن مشکل تلویزیون شما برطرف خواهد شد.

عیب یابی و مشکلات رایج تلویزیون ال جی

اطمینان از سالم بودن و کارکرد بی عیب و نقص تلویزیون ال جی بسیار مهم است. با این حال اگر مشکلی در سیستم تلویزیون شما وجود داشته باشد، یا ایراداتی جزئی در هنگام کارکرد تلویزیون تان به چشم میخورد، نگران عیب یابی و رفع مشکل تلویزیون خود نباشید. متخصصان مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی در تعمیراتو، در عیب یابی و رفع مشکلات متداول تلویزیون به کمک شما خواهند آمد.

روند عیب یابی صحیح دستگاه، پیش از هر چیز به مشکلات و ایرادات تلویزیون شما پایان می دهد. علاوه بر این، در صورتی که ایرادات جزئی سیستم تلویزیون خود را شناسایی و عیب یابی نمایید، می توانید از رخ دادن اشکالات بزرگتر دستگاه جلوگیری کنید تا نیازی به صرف هزینه های زیاد برای تعمیر تلویزیون تان نباشد. بیشترین مشکلات تعمیراتی که مشتریان برای رفع آن با تعمیرگاه تلویزیون ال جی شهرتان تماس برقرار کرده اند موارد زیر می باشد.

مشکل به هم ریختگی رنگ صفحه نمایش:
یکی از رایج ترین مشکلاتی که در تلویزیون های ال سی دی ال جی به وجود می آید ایراد رنگ تصویر است. این ایراد به شکل های مختلفی دیده می شود؛ مثل پخش شدن رنگ در صفحه نمایش (حالت رنگین کمانی) ، به وجود آمدن خطوط افقی یا عمودی در ال سی دی، به هم ریختگی رنگ، از بین رفتن یکی از رنگ های اصلی تصویر و یا به هر شکلی که کیفیت نمایش تصویر از بین برود.
رفع این اشکال قدری پیچیده است و ممکن است بخاطر ایراد بک لایت ها، منبع تغذیه، برد اصلی، برد اینورتور و یا برد کنترلر باشد. در صورت بروز هر مشکلی که مربوط به رنگ تصاویر باشد، بهتر از در اسرع وقت با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرید.

نداشتن تصویر:
قطع شدن تصویر در تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی یک ایراد متداول در این نوع تلویزیون ها می باشد و مربوط به تکنولوژی تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی است. ایراد قطع تصویر با وجود داشتن صدا عمدتا مربوط به مدار بک لایت آن ها و یا در بخش T CON می باشد که هر دو این موارد در مکان شما توسط تعمیرکار حرفه ای قابل تعویض می باشد.

نداشتن صدا:
قطع شدن صدا در تلویزیون های ال ای دی و یا ال سی دی عمدتا یا به دلیل مشکل در بلندگوی آن ها است که با تعویض بلندگو مشکل برطرف می شود و یا به دلیل ایراد برد اصلی دستگاه است که معمولا تعمیر می شود و در برخی مواقع هم نیاز به تعوض برد است.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون:
خاموش شدن ناگهانی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که عمده ترین علت آن، خرابی برد اصلی ویا خرابی برد پاور تلویزیون ال جی می باشد و معمولا با تعویض آن ها مشکل برطرف می شود.

دقت داشته باشید اگر به هر دلیل کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده یا مشکلی در زمینه استفاده از دستگاه مشاهده می کنید باید فوراً این مشکل توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف شود چون احتمال دارد قطعات دستگاه خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید.

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک تلویزیون شما اشکال اساسی پیدا کند!

نصب تلویزیون ال جی

امروزه تلویزیون های صفحه تخت ال جی در مدل های مختلف، پیشرفته ترین و جدیدترین تلویزیون های موجود برای مصارف خانگی و یا تجاری هستند. یکی از قابلیت های این تلویزیون ها امکان نصب بر روی انواع سطوح از جمله بر روی دیوار است. نصب تلویزیون ال جی به روی دیوار می تواند وضوح و گستره دید مطلوبی را فراهم آورد که به زیباسازی دکوراسیون و فضای خانه یا محل کارتان نیز کمک می نماید.

متخصصین تعمیراتو با تجربه خود، به اصولی ترین و صحیح ترین شکل ممکن، خدمات نصب تلویزیون ال جی در مدل های مختلف را بر روی انواع سطوح مطابق با برند و مدل تلویزون شما فراهم می کنند. تعمیراتو متخصص در تعمیر تلویزیون در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس با ما کلیک کنید ۰۹۱۹۷۰۲۱۷۲۲